ServisKaždé strojné zariadenie je len také dobré ako servis, ktorý sa o neho stará. Aj to najkvalitnejšie a bezúdržbové zariadenie, je treba po čase, profesionálne skontrolovať, nastaviť príp. podrobiť menším opravám. Čím pravidelnejšie sa profesionálny team stará o strojné zariadenia, tým dlhšie budú slúžiť svojmu majiteľovi.

Menšie a väčšie záručné a pozáručné opravy zabezpečuje náš team zaškolených servismanov. Rýchla dostupnosť na celom území Slovenskej republiky. Profesionálny a hlavne ochotný prístup je samozrejmosťou. Dlhodobé skúsenosti z dennodennej práce v branži spolu s kontinuálnym vzdelávaním sa, oceníte pri každom servisnom zásahu.

Vysoká dostupnosť všetkých náhradných dielcov je u nás samozrejmosťou. Bez náhradných dielov, či na sklade, alebo do 24 hodín od dodávateľa, sa servis nedá spraviť. Zmluvne dohodnuté podmienky o dodaní náhradných dielov s našimi dodávateľmi, dávajú Vám garanciu, že strojné zariadenie bude pracovať každý deň, 365 dní v roku.

Spokojnosť s kvalitou servisu je jedna stránka mince, no druhá je jeho finančná náročnosť. Všetky záručné servisné zásahy sú u nás zdarma. Práca a aj použité náhradné diely sú úplne zdarma. Pri bežnom, pozáručnom servise faktúrujeme iba reálne náklady na prácu a spotrebované diely a materiál. Žiadne skryté náklady, žiadne faktúrované časy nestrávené pri práci, žiadne cestovanie, proste iba čistá, priehľadná faktúra vystavená podľa montážneho listu.